5/27/2010

Syrena Warsaw Trip 2010

Film z kwietniowego wypadu Syreną do Warszawy. Dzięki wszystkim!

Najlepiej oglądać w małym okienku bo obraz nie jest stabilny... ;)

5/11/2010

...z dupy

W życiu jest wiele rzeczy, które potrafią mnie wkurwić. Jeśli coś mnie denerwuje, staram się to zmienić. Niestety kurwica mnie strzela kiedy robię wszystko co mogę i nie przynosi to rezultatów.

5/04/2010

Bum! I po sprawie...

Klika fot z tripu do Gródka (Kłomina) w zachodniopomorskim.

Ot tak politycznie... Już parę lat temu przestałem być optymistą jeśli chodzi o to, co dzieje się w polityce naszego kraju.
Foty powstały późną jesienią 2009.



Porno jest OK ;)


Ot taki miły akcent na zakończenie... ;)



Gdański Terminal Kontenerowy


To jedno z moich, ulubionych miejsc w Trójmieście. Na plaży przy terminalu ładnie jest tylko nocą. Mało ludzi. Industrialny klimat fajnie nastraja.

Dalej wygrzebuje stare, niepublikowane zdjęcia. Tym razem foto z szybkiego pleneru ze Sławkiem i Tomaszem. Zdjęcie powstało późną jesienią 2009.

...tamtej nocy zjadłem najlepszy żurek w życiu :D


4/22/2010

24=17

Dziś są moje urodziny... nie wiem dlaczego ale zawsze, gdy przychodzi dzień moich urodzin ogarnia mnie melancholia.

Zdjęcia zostały zrobione w lipcu 2009 roku. Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. W czasie PolishTripu: Gdańsk - Kraków - Zakopane - Ostrawa - Piotrków Trybunalski - Giżycko - Gdańsk.

Nie wiem czy mam więcej wspólnego z tym dzieciakiem siedzącym na skale czy z tym kolesiem na zamku. Z pewnością nie mam za wiele wspólnego z tą parą...




4/15/2010

Long dimanche de fiançailles

Bardzo długie zaręczyny...


Alicję i Dawida poznałem kilka lat temu - jeszcze wtedy nikt by nie powiedzał, że będą się do siebie przytulać w "ten" sposób  ;)

Pierwszego maja wezmą ślub. Życzę im szczęścia!!!

Te fotografie powstały trochę "nie chcący". Motywem przewodnim były zdjęcia do zaproszeń ślubnych dla rodziny i znajomych.