10/25/2010
10/08/2010
10/05/2010
7/26/2010
7/14/2010
5/31/2010
5/27/2010
Syrena Warsaw Trip 2010
Film z kwietniowego wypadu Syreną do Warszawy. Dzięki wszystkim!
Najlepiej oglądać w małym okienku bo obraz nie jest stabilny... ;)
5/11/2010
...z dupy
W życiu jest wiele rzeczy, które potrafią mnie wkurwić. Jeśli coś mnie denerwuje, staram się to zmienić. Niestety kurwica mnie strzela kiedy robię wszystko co mogę i nie przynosi to rezultatów.
5/04/2010
Bum! I po sprawie...
Klika fot z tripu do Gródka (Kłomina) w zachodniopomorskim.
Ot tak politycznie... Już parę lat temu przestałem być optymistą jeśli chodzi o to, co dzieje się w polityce naszego kraju.
Foty powstały późną jesienią 2009.
Porno jest OK ;)
Ot taki miły akcent na zakończenie... ;)
Gdański Terminal Kontenerowy
To jedno z moich, ulubionych miejsc w Trójmieście. Na plaży przy terminalu ładnie jest tylko nocą. Mało ludzi. Industrialny klimat fajnie nastraja.
Dalej wygrzebuje stare, niepublikowane zdjęcia. Tym razem foto z szybkiego pleneru ze Sławkiem i Tomaszem. Zdjęcie powstało późną jesienią 2009.
4/22/2010
24=17
Dziś są moje urodziny... nie wiem dlaczego ale zawsze, gdy przychodzi dzień moich urodzin ogarnia mnie melancholia.
Zdjęcia zostały zrobione w lipcu 2009 roku. Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. W czasie PolishTripu: Gdańsk - Kraków - Zakopane - Ostrawa - Piotrków Trybunalski - Giżycko - Gdańsk.
Nie wiem czy mam więcej wspólnego z tym dzieciakiem siedzącym na skale czy z tym kolesiem na zamku. Z pewnością nie mam za wiele wspólnego z tą parą...
Zdjęcia zostały zrobione w lipcu 2009 roku. Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. W czasie PolishTripu: Gdańsk - Kraków - Zakopane - Ostrawa - Piotrków Trybunalski - Giżycko - Gdańsk.
Nie wiem czy mam więcej wspólnego z tym dzieciakiem siedzącym na skale czy z tym kolesiem na zamku. Z pewnością nie mam za wiele wspólnego z tą parą...
4/15/2010
Long dimanche de fiançailles
Bardzo długie zaręczyny...
Alicję i Dawida poznałem kilka lat temu - jeszcze wtedy nikt by nie powiedzał, że będą się do siebie przytulać w "ten" sposób ;)
Pierwszego maja wezmą ślub. Życzę im szczęścia!!!
Te fotografie powstały trochę "nie chcący". Motywem przewodnim były zdjęcia do zaproszeń ślubnych dla rodziny i znajomych.
Subskrybuj:
Posty (Atom)


















































