fotObloG

  • fotObloG
  • stary blog
  • apple / os x
  • portfolio
  • ja
  • kontakt

apple / os x

Aktualnie pracuję w salonie 
Tachobis w Warszawie.

Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2011 (5)
    • ▼  04/24 - 05/01 (1)
      • Zginiemy zaplątani w kable...
    • ►  04/03 - 04/10 (2)
    • ►  02/06 - 02/13 (1)
    • ►  01/23 - 01/30 (1)
  • ►  2010 (14)
    • ►  10/24 - 10/31 (1)
    • ►  10/03 - 10/10 (2)
    • ►  07/25 - 08/01 (2)
    • ►  07/11 - 07/18 (1)
    • ►  05/30 - 06/06 (1)
    • ►  05/23 - 05/30 (1)
    • ►  05/09 - 05/16 (1)
    • ►  05/02 - 05/09 (2)
    • ►  04/18 - 04/25 (1)
    • ►  04/11 - 04/18 (1)
    • ►  02/07 - 02/14 (1)

Linki

  • http://lukaszgajewski.com

Tagi

chińczyk (1) filmowo (1) Gdańsk (1) gniazdka (1) gra (1) Gródek (1) Hipstamatic (2) Instagram (4) iPhone (10) iPhonography (11) kable (1) Kłomino (1) kurczak (1) miasto (1) miejsca (1) miłość (1) noc (1) obiad (1) opuszczone (1) para (1) podróż (3) poker (1) politycznie (1) port (1) ShakeItPhoto (5) ślub (1) śmierć (1) tekstowo (3) trójmiasto (1) zaplątani (1) zaproszenie (1) zaręczyny (1) zdjęciowo (8)
(c) LukaszGajewski.com Publikowanie bez zgody autora zabronione. Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.