5/04/2010

Bum! I po sprawie...

Klika fot z tripu do Gródka (Kłomina) w zachodniopomorskim.

Ot tak politycznie... Już parę lat temu przestałem być optymistą jeśli chodzi o to, co dzieje się w polityce naszego kraju.
Foty powstały późną jesienią 2009.



Porno jest OK ;)


Ot taki miły akcent na zakończenie... ;)



Gdański Terminal Kontenerowy


To jedno z moich, ulubionych miejsc w Trójmieście. Na plaży przy terminalu ładnie jest tylko nocą. Mało ludzi. Industrialny klimat fajnie nastraja.

Dalej wygrzebuje stare, niepublikowane zdjęcia. Tym razem foto z szybkiego pleneru ze Sławkiem i Tomaszem. Zdjęcie powstało późną jesienią 2009.

...tamtej nocy zjadłem najlepszy żurek w życiu :D