fotObloG
fotObloG
stary blog
apple / os x
portfolio
ja
kontakt
5/04/2010
Bum! I po sprawie...
Klika fot z tripu do Gródka (Kłomina) w zachodniopomorskim.
Ot tak politycznie... Już parę lat temu przestałem być optymistą jeśli chodzi o to, co dzieje się w polityce naszego kraju.
Foty powstały późną jesienią 2009.
Porno jest OK ;)
Ot taki miły akcent na zakończenie... ;)
Gdański Terminal Kontenerowy
To jedno z moich, ulubionych miejsc w Trójmieście. Na plaży przy terminalu ładnie jest tylko nocą. Mało ludzi. Industrialny klimat fajnie nastraja.
Dalej wygrzebuje stare, niepublikowane zdjęcia. Tym razem foto z szybkiego pleneru ze Sławkiem i Tomaszem. Zdjęcie powstało późną jesienią 2009.
...tamtej nocy zjadłem najlepszy żurek w życiu :D
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)