To jedno z moich, ulubionych miejsc w Trójmieście. Na plaży przy terminalu ładnie jest tylko nocą. Mało ludzi. Industrialny klimat fajnie nastraja.
Dalej wygrzebuje stare, niepublikowane zdjęcia. Tym razem foto z szybkiego pleneru ze Sławkiem i Tomaszem. Zdjęcie powstało późną jesienią 2009.

3 komentarze:
Kurcze, byłam tam ostatnio i nie wygladalo tak ladnie:)
moje ulubione.
Pierwsza klasa!
Prześlij komentarz