Bardzo długie zaręczyny...
Alicję i Dawida poznałem kilka lat temu - jeszcze wtedy nikt by nie powiedzał, że będą się do siebie przytulać w "ten" sposób ;)
Pierwszego maja wezmą ślub. Życzę im szczęścia!!!
Te fotografie powstały trochę "nie chcący". Motywem przewodnim były zdjęcia do zaproszeń ślubnych dla rodziny i znajomych.



