fotObloG

  • fotObloG
  • stary blog
  • apple / os x
  • portfolio
  • ja
  • kontakt

10/08/2010

Malowanie kuchni...



Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Tagi: Hipstamatic, iPhone, iPhonography

10/05/2010

Idę spać...

Zrobione na iPhone dzięki hipstamatic
Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Tagi: Hipstamatic, iPhone, iPhonography
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ►  2011 (5)
    • ►  04/24 - 05/01 (1)
    • ►  04/03 - 04/10 (2)
    • ►  02/06 - 02/13 (1)
    • ►  01/23 - 01/30 (1)
  • ▼  2010 (14)
    • ►  10/24 - 10/31 (1)
    • ▼  10/03 - 10/10 (2)
      • Malowanie kuchni...
      • Idę spać...
    • ►  07/25 - 08/01 (2)
    • ►  07/11 - 07/18 (1)
    • ►  05/30 - 06/06 (1)
    • ►  05/23 - 05/30 (1)
    • ►  05/09 - 05/16 (1)
    • ►  05/02 - 05/09 (2)
    • ►  04/18 - 04/25 (1)
    • ►  04/11 - 04/18 (1)
    • ►  02/07 - 02/14 (1)

Linki

  • http://lukaszgajewski.com

Tagi

chińczyk (1) filmowo (1) Gdańsk (1) gniazdka (1) gra (1) Gródek (1) Hipstamatic (2) Instagram (4) iPhone (10) iPhonography (11) kable (1) Kłomino (1) kurczak (1) miasto (1) miejsca (1) miłość (1) noc (1) obiad (1) opuszczone (1) para (1) podróż (3) poker (1) politycznie (1) port (1) ShakeItPhoto (5) ślub (1) śmierć (1) tekstowo (3) trójmiasto (1) zaplątani (1) zaproszenie (1) zaręczyny (1) zdjęciowo (8)
(c) LukaszGajewski.com Publikowanie bez zgody autora zabronione. Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.