fotObloG

  • fotObloG
  • stary blog
  • apple / os x
  • portfolio
  • ja
  • kontakt

10/05/2010

Idę spać...

Zrobione na iPhone dzięki hipstamatic
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Tagi: Hipstamatic, iPhone, iPhonography

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Archiwum bloga

  • ►  2011 (5)
    • ►  04/24 - 05/01 (1)
    • ►  04/03 - 04/10 (2)
    • ►  02/06 - 02/13 (1)
    • ►  01/23 - 01/30 (1)
  • ▼  2010 (14)
    • ►  10/24 - 10/31 (1)
    • ▼  10/03 - 10/10 (2)
      • Malowanie kuchni...
      • Idę spać...
    • ►  07/25 - 08/01 (2)
    • ►  07/11 - 07/18 (1)
    • ►  05/30 - 06/06 (1)
    • ►  05/23 - 05/30 (1)
    • ►  05/09 - 05/16 (1)
    • ►  05/02 - 05/09 (2)
    • ►  04/18 - 04/25 (1)
    • ►  04/11 - 04/18 (1)
    • ►  02/07 - 02/14 (1)

Linki

  • http://lukaszgajewski.com

Tagi

chińczyk (1) filmowo (1) Gdańsk (1) gniazdka (1) gra (1) Gródek (1) Hipstamatic (2) Instagram (4) iPhone (10) iPhonography (11) kable (1) Kłomino (1) kurczak (1) miasto (1) miejsca (1) miłość (1) noc (1) obiad (1) opuszczone (1) para (1) podróż (3) poker (1) politycznie (1) port (1) ShakeItPhoto (5) ślub (1) śmierć (1) tekstowo (3) trójmiasto (1) zaplątani (1) zaproszenie (1) zaręczyny (1) zdjęciowo (8)
(c) LukaszGajewski.com Publikowanie bez zgody autora zabronione. Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.