fotObloG

  • fotObloG
  • stary blog
  • apple / os x
  • portfolio
  • ja
  • kontakt

5/11/2010

...z dupy

W życiu jest wiele rzeczy, które potrafią mnie wkurwić. Jeśli coś mnie denerwuje, staram się to zmienić. Niestety kurwica mnie strzela kiedy robię wszystko co mogę i nie przynosi to rezultatów.
Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Tagi: tekstowo
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ►  2011 (5)
    • ►  04/24 - 05/01 (1)
    • ►  04/03 - 04/10 (2)
    • ►  02/06 - 02/13 (1)
    • ►  01/23 - 01/30 (1)
  • ▼  2010 (14)
    • ►  10/24 - 10/31 (1)
    • ►  10/03 - 10/10 (2)
    • ►  07/25 - 08/01 (2)
    • ►  07/11 - 07/18 (1)
    • ►  05/30 - 06/06 (1)
    • ►  05/23 - 05/30 (1)
    • ▼  05/09 - 05/16 (1)
      • ...z dupy
    • ►  05/02 - 05/09 (2)
    • ►  04/18 - 04/25 (1)
    • ►  04/11 - 04/18 (1)
    • ►  02/07 - 02/14 (1)

Linki

  • http://lukaszgajewski.com

Tagi

chińczyk (1) filmowo (1) Gdańsk (1) gniazdka (1) gra (1) Gródek (1) Hipstamatic (2) Instagram (4) iPhone (10) iPhonography (11) kable (1) Kłomino (1) kurczak (1) miasto (1) miejsca (1) miłość (1) noc (1) obiad (1) opuszczone (1) para (1) podróż (3) poker (1) politycznie (1) port (1) ShakeItPhoto (5) ślub (1) śmierć (1) tekstowo (3) trójmiasto (1) zaplątani (1) zaproszenie (1) zaręczyny (1) zdjęciowo (8)
(c) LukaszGajewski.com Publikowanie bez zgody autora zabronione. Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.