4/15/2010

Long dimanche de fiançailles

Bardzo długie zaręczyny...


Alicję i Dawida poznałem kilka lat temu - jeszcze wtedy nikt by nie powiedzał, że będą się do siebie przytulać w "ten" sposób  ;)

Pierwszego maja wezmą ślub. Życzę im szczęścia!!!

Te fotografie powstały trochę "nie chcący". Motywem przewodnim były zdjęcia do zaproszeń ślubnych dla rodziny i znajomych.





1 komentarz:

Dawid pisze...

Raaany :)

jestem wzruszony :*