4/22/2010

24=17

Dziś są moje urodziny... nie wiem dlaczego ale zawsze, gdy przychodzi dzień moich urodzin ogarnia mnie melancholia.

Zdjęcia zostały zrobione w lipcu 2009 roku. Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. W czasie PolishTripu: Gdańsk - Kraków - Zakopane - Ostrawa - Piotrków Trybunalski - Giżycko - Gdańsk.

Nie wiem czy mam więcej wspólnego z tym dzieciakiem siedzącym na skale czy z tym kolesiem na zamku. Z pewnością nie mam za wiele wspólnego z tą parą...




Brak komentarzy: