5/04/2010

Gdański Terminal Kontenerowy


To jedno z moich, ulubionych miejsc w Trójmieście. Na plaży przy terminalu ładnie jest tylko nocą. Mało ludzi. Industrialny klimat fajnie nastraja.

Dalej wygrzebuje stare, niepublikowane zdjęcia. Tym razem foto z szybkiego pleneru ze Sławkiem i Tomaszem. Zdjęcie powstało późną jesienią 2009.

...tamtej nocy zjadłem najlepszy żurek w życiu :D


3 komentarze:

Qdr pisze...

Kurcze, byłam tam ostatnio i nie wygladalo tak ladnie:)

Patrycja pisze...

moje ulubione.

Artur pisze...

Pierwsza klasa!