5/04/2010

Bum! I po sprawie...

Klika fot z tripu do Gródka (Kłomina) w zachodniopomorskim.

Ot tak politycznie... Już parę lat temu przestałem być optymistą jeśli chodzi o to, co dzieje się w polityce naszego kraju.
Foty powstały późną jesienią 2009.



Porno jest OK ;)


Ot taki miły akcent na zakończenie... ;)



Brak komentarzy: