fotObloG
fotObloG
stary blog
apple / os x
portfolio
ja
kontakt
5/04/2010
Bum! I po sprawie...
Klika fot z tripu do Gródka (Kłomina) w zachodniopomorskim.
Ot tak politycznie... Już parę lat temu przestałem być optymistą jeśli chodzi o to, co dzieje się w polityce naszego kraju.
Foty powstały późną jesienią 2009.
Porno jest OK ;)
Ot taki miły akcent na zakończenie... ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz